2/28/2015

A czekolada wędruje do...

    Nie da się ukryć, że dziś ostatni dzień lutego, więc czas najwyższy na ogłoszenie wyników słodkiego konkursu, który ogłosiłam kilka tygodni temu.    Nadesłane zdjęcia oceniło 5 osób, każda z nich miała za zadanie wybrać 3 najlepsze swoim zdaniem fotografie, a następnie przydzielić punkty: 5 za najlepsze, 3 za drugie i 1 punkt za trzecie miejsce. Maksymalnie można było więc zdobyć 25 punktów. Walka była wyrównana, a wybór naprawdę bardzo trudny, bo każde zdjęcie przedstawia inne emocje, ale na szczęście udało się wyłonić zwycięzców. I tak oto:

1 miejsce, i 17 punktów, zajmuje, a jednocześnie 3 wybrane czekolady z zestawu powyżej, otrzymuje Agnieszka:

"Wybrałam zdjęcie mojego 7 tygodniowego kundla, który jest chyba największym leniem na świecie - no poza moim mężem. Kundel wabi się Trooper i jest rasy British Golden Retriever, chociaż Amerykanie pytają mnie czy to na pewno pies, bo oni myślą ze to raczej Polar Bear ;)
Zdjęcie zostało zrobione rano, podczas jednego ze spacerów. Kundel jest na tyle leniwy, ze muszę go wynosić na rekach, bo mu się chodzić nie chce - na zdjęciu akurat ziewa, znudzony 2 minutowym wyjściem."

2 i 3 miejsce, i ex aequo po 9 punktów, zdobywają, i po 1 czekoladzie otrzymują, Wojtek i Kasia. A oto ich zdjęcia:

Wojtek: "Zdjęcie ma kilka lat, zawsze mnie bawi jak je widzę.Wyraz twarzy jak i to, jak wyglądałem haha:)"


 Kasia: "Na zdjęciu moje dwa kochania i piękna, słoneczna Malaga w tle. Wystarczający powód, żeby skakać pod niebo z radości!"


 Zwycięzcom gratuluję i proszę o jak najszybsze przesłanie mi danych do wysyłki nagród, a wszystkich zapraszam do obejrzenia pozostałych konkursowych zdjęć:


Alicja: "Zdjęcie zrobiłam w dniu, w którym zostałam matką chrzestną mojego kochanego Tymonka :)"


Scott: "To zdjęcie budzi we mnie pozytywne emocje gdyż było robione podczas naszej podroży poślubnej w Polinezji Francuskiej."

Joanna: "Przesłane zdjęcie zrobiłam na Festiwalu Kolorów we Wrocławiu. Wywołuje we mnie bardzo pozytywne emocje, ponieważ sam festiwal ze swojej natury jest holistyczny, taka afirmacja życia i koloroterapia ;) Super wspomnienie pozytywnego dnia końcówki lata."


Marta Alice: "Zdjęcie przedstawia moją suczkę Sonię, na którą wszyscy wołamy Nudel. Uwielbia słodycze, a zdjęcie zostało zrobione latem podczas pobytu w Niemczech. Kojarzy mi się z miłymi wspomnieniami i ukochanymi osobami, które tak rzadko widuję ..."


Natalia: "Zdjęcie zdecydowanie budzi na mojej twarzy, ponieważ mimo tego że nie jestem już najmłodsza to nadal uwielbiam wesołe miasteczka!! Pamiętam jak pierwszy raz bałam się wejść na to ''urządzenie''. Zaś jaka byłam szczęśliwa jak już zeszłam! Polecam ten dreszczyk emocji wszystkim :D"


Christa: " I am sending you a picture of my girls with 2 of their friends. It reminds me of carefree summer days of childhood"
7 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranym ;)

  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. super zdjecia :-) a wganym gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjecia, festiwal kolorow jak dla mnie wygrywa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trooper wymiata, a zdanie ze jest na tyle leniwy ze trzeba go wynosić na spacer, jest naprawdę mocne. Gratuluje wszystkim zwycięzcom ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranym! :) Piękne zdjęcia! :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje !!! Czekolady wlasnie dotarly - akurat na moje urodziny i na Dzien Kobiet ! A wlasnie corce opowiadalam co to wlasciwie jest ten dzien kobiet i ze w ten dzien wszystkie Panie dostaja kwiatki i czekoladki... Szlysmy w tym momencie sprawdzic poczte a tam... Twoje czekoladki ! Mloda jest w glebokim szoku :) Jeszcze raz bardzo dziekuje.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger