1/05/2017

O mnie / kontaktCześć!

        Mam na imię Paulina. Pochodzę ze Szczecina, ale od 2011 roku mieszkam w Chicago, choć zdarzało mi się już bywać tu wcześniej. Cieszę się, że trafiłeś/ trafiłaś na mój blog. Mam nadzieję, że spodobają się Tobie moje opowieści o Wietrznym Mieście, podróżach i życiu na emigracji. Zaparz dobrą herbatę i rozgość się- mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Nie krępuj się komentować postów, które wydadzą Cię Tobie interesujące, a także udostępniać ich dalej. Dla mnie to największa nagroda, kiedy widzę, że moja praca komuś się podoba lub przydaje.

   Jeśli chcesz się ze mną skontaktować prywatnie, pisz śmiało na adres chicagowiankablog@gmail.com . Postaram się odpisać najszybciej jak tylko będę mogła. Proszę Cię jednak o jedno- uszanuj mój czas. Jeśli możesz znaleźć jakąś informację szybko i sprawnie na blogu lub w wyszukiwarce internetowej- zrób to :) A jeśli wciąż masz jakieś wątpliwości- bez wahania pisz wtedy do mnie!

   
Zapraszam Cię również:


UWAGA!
Nie wysyłam paczek ani pocztówek. Dostaję za dużo prośb o zrobienie zakupów, wymianę słodyczy czy wysłanie pocztówek- zwyczajnie nie mam czasu, aby spełnić je wszystkie. Natomiast co jakiś czas na blogu pojawiają się konkursy, w których nagrodami są amerykańskie fanty- zapraszam do obserwowania! :)


1 komentarz:

  1. witam Cie :) kilka lat temu pisałaś o nauce w community college. Czy nadal się uczysz ?:)
    Pozdrawiam serdecznie, super blog!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger