1/30/2014

I stało się!

   W tym roku bardzo długo wahałam się, czy zgłaszać się do konkursu Blog Roku. Można powiedzieć, że wahałam się do ostatniej chwili, bo Pamiętnik Emigrantki wszedł do puli raptem kilka godzin przed upływem terminu zgłaszania blogów... W tym roku jednak podchodzę do zabawy zupełnie bez emocji- nie będę Was nagabywać, nie będę tworzyć zachęcających do głosowania grafik... Po prostu informuję, że ja i blog startujemy w konkursie w kategorii "Ja i moje życie" i jeśli ktoś z Was postanowi oddać swój głos, to będzie mi bardzo miło. Wystarczy wysłać sms na numer i z treścią podanymi poniżej, koszt jak zwykle- 1,23zł. Głosowanie jest możliwe tylko z numerów polskich operatorów telefonii komórkowej, a z jednego numeru można oddać tylko jeden głos na dany blog. Głosowanie potrwa do 6 lutego. Dochód z sms-ów ma zostać przekazany Fundacji Gajusz.


http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/pamia-tnik-emigrantki,8m5,blog.html

    Dlaczego ostatecznie postanowiłam zgłosić się do konkursu? Ponieważ pomyślałam sobie, że gdzieś tam w wirtualnej rzeczywistości może są jeszcze jakieś zbłąkane owieczki, które bardzo chcą czytać Pamiętnik Emigrantki, tylko jeszcze o tym nie wiedzą :) I po statystykach już widzę, że trochę tych owieczek się znalazło. Tym samym witam serdecznie nowych Czytelników i zapraszam do lektury bloga- mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :)


5 komentarzy:

 1. trochę tych owieczek jest;) Powodzenia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ją się dokładnie z tych samych powodów zgłaszam, zresztą sama w zeszłym roku pare fajnych blogow znalazłam w ten sposób:)) nie lubię konkursów smsowych, wyniki są zupełnie niewiarygodne dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mną kierowały takie same motywy w tym roku, ale uznałam, że to chyba ostatni rok, kiedy zgłaszam bloga. Statystyki coś wskazały tylko przez 1-2 dni, a potem blog zaginął w gąszczu innych (może rzeczywiście lepiej poczekać i zgłaszać pod koniec). Podpisuję się pod tym co Magda powiedziała... to dobry sposób na znalezienie nowych fajnych (tyle, że mi ostatnio wystarczająco czasu na stare i lubiane brakuje)
  Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja postanowiłem sobie oszczędzić wstydu w tym roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym tytule sms-a to ile jest zer a ile literek o :) ?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger