1/31/2013

Koniec głosowania i odkryte perełki

   Kochani, zakończył się etap głosowania w konkursie Blog Roku. Teraz, 10 najwyżej ocenionych blogów z każdej kategorii zostanie poddanych ocenie jurorskiej. Mój blog niestety nie zakwalifikował się, ale szczerze mówiąc byłabym w szoku gdyby było inaczej. Trudno jest konkurować z 550 blogami, wśród których niektóre są naprawdę niesamowite! Niemniej, chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za oddane głosy, nawet sobie nie wyobrażacie, ile radości mi sprawiliście! A przy okazji spełniliście dobry uczynek, dofinansowując obozy dla dzieci, więc radość podwójna.

    Dzięki konkursowi udało mi się znaleźć kilka bardzo ciekawych blogów, a tymi odkryciami chciałabym podzielić się z Wami, bo wprawdzie blogi te promocji już nie potrzebują, ale co dobre trzeba mimo wszystko doceniać :)

1. http://www.paczkiwpodrozy.pl/
Paczki w podróży to blog, który znalazł się w "dziesiątce" w mojej lajfstajlowej kategorii i to jemu teraz kibicuję najbardziej! Prowadzi go młode małżeństwo, które... wybrało się w podróż dookoła świata! Lubię tego bloga z kilku powodów, między innymi za ciekawe opisy, przepiękne zdjęcia i to, że tak bardzo widać, jak Kasia i Marcin się kochają! I bardzo podoba mi się ich podejście do życia :)

2. http://chatolandia.pl/
Chata Wuja Freda to tak abstrakcyjny blog, że nie można go nie pokochać :) Absolutnie uwielbiam komiksy i poczucie humoru autorki i bardzo się cieszę, że blog znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii "Artblogi".

3. http://www.margineszycia.blogspot.com/
Blog prowadzony przez kuratora sądowego znałam wprawdzie już dużo wcześniej, więc tym bardziej cieszę się, że został doceniony w kategorii "Polityka i społeczeństwo". Jeśli ktoś ma silne nerwy, zapraszam do lektury- czasem naprawdę można otworzyć szeroko oczy ze zdziwienia czytając, co też dzieje się w naszej kochanej Polsce...

4. http://zosia-cztery-zywioly.blog.onet.pl
Nigdy nie przypuszczałabym, że tak rozczulę się nad jakimś blogiem z kategorii "Teen"... a jednak! Blog czternastoletniej  Zosi o jej podróżach urzekł mnie i dał dowód, że nie wszystkie nastolatki to członkowie "gimbazy" ;]

Mam nadzieję poszperać jeszcze trochę wśród zgłoszonych blogów (choć przejrzeć ponad 4000 raczej nie dam rady...), nie tylko tych, które dostały się do kolejnego etapu, bo wierzę, że jest tam jeszcze całe mnóstwo nieodkrytych perełek:)

A Wy znaleźliście coś ciekawego? :)

4 komentarze:

 1. jejku, ze ci sie chcialo ;)

  ja pobierznie tez przejrzalam blogi, ale jakos takos nie znalazlam nic co by mnie zatrzymalo na dluzej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tam oj tam.....głosy i konkursy się nie liczą i tak jesteśmy najlepsze....:-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Chatę Wuja Freda! Teraz zerknę na resztę polecanych przez Ciebie blogów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chatę czytuję od dawna. Blogi przeglądałem, ale wolę okazyjnie porozbijać się o linkownie niż o listy pełne tych których często nie powinno tam być.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger