9/06/2012

Monday Night Car Show

źródło: http://www.westfield.com/oldorchard/news-and-events/car-shows
   W miniony poniedziałek, wracając z zakupów, na jednym ze sklepowych parkingów zupełnie przypadkowo trafiliśmy na zjazd samochodowy. Początkowo chciałam to określić jako zjazd starych aut (na określenie "zabytkowych" chyba trochę za wcześnie), ale można było też tam znaleźć całkiem nowe okazy (takie drobne zaburzenie konwencji miało swoje plusy, gdyż całkiem ciekawie było popatrzeć na moje ukochane Corvetty produkowane ne przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat i porównać sobie ich wygląd). Jak się okazało po drobnym poszperaniu w Internecie, jest to cotygodniowa wakacyjna wystawa aut, mająca miejsce na Old Orchard, Skokie w każdy poniedziałek między 6 a 9 wieczorem. Tych, którzy mieszkają w Chicago i okolicach i chcieliby zobaczyć to wydarzenie informuję, że w najbliższy poniedziałek będzie ostatnia szansa by to uczynić. Inna sprawa, że okres letni to istny wysyp tego typu wystaw, bo widziałam ich przejazdem już co najmniej kilka w różnych lokalizacjach. Niemniej, moim zdaniem warto się w takim miejscu pojawić, bo właściciele aut to na ogół bardzo sympatyczne osoby pozwalające, a czasem wręcz namawiające, by usiąść w ich autach i cofnąć się nieco w czasie :)
5 komentarzy:

 1. To pierwsze auto mi się baaaardzo podoba!

  Gdybym mogła, to bym takim śmigała właśnie autem...ojej prosto do czasów, w których pracowita żona to męża korona:)) ...przypudrowuję nosek w lusterku zanim otworzę drzwi mojej fury i wysiądę...uwaga na moją zabójczo seksowną, ołówkową sukienkę...ups, potknęłam się...w końcu mam na stopach szpileczki...sięgam do bagażnika i wyjmuję torby z zakupami po czym pędzę do kuchni przygotować pyszny obiad dla mego męża i roześmianej gromadki dzieci...spieszę się, bo muszę jeszcze wysprzątać cały dom...a na podjeździe to boskie auto...:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam stare auta, zwłaszcza amerykany. Taka wystawa to istna uczta dla oczu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest to piękny widok, trzeba przyznać. Od razu przypominają się stare filmy i zdjęcia. Tylko co, jeśli naprawdę przenieślibyśmy się do przeszłości? Współczesność mogłaby się okazać straszna...

  OdpowiedzUsuń
 4. Super chociaz popatrzec:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger