1/12/2012

GŁOSOWANIE !!!

Kochani, dziś zaczyna się głosowanie na blogi w konkursie Blog Roku 2011, potrwa do 19 stycznia. Jeżeli podoba Wam się mój blog, to zachęcam do głosowania!
10 blogów z każdej kategorii, które otrzymają najwięcej głosów, przejdzie do kolejnego etapu.        
   
SMS o treści D00001 (w środku są cztery zera, nie literki "o" :) )
Na numer 7122

Koszt SMS to 1,23zł brutto.


http://www.blogroku.pl/kategorie/pamietnik-emigrantki,gwhwp,blog.html


z regulaminu konkursu:
Głosowanie w tym etapie Konkursu polega na wysłaniu SMS na numer 7122. W treści SMS konieczne jest podanie unikalnego numeru bloga, na który chcemy oddać swój głos. (Uwaga! W treści SMSa należy umieścić jedynie numer bloga, nie należy umieszczać w niej żadnych dodatkowych znaków ani spacji.) Koszt SMSa to 1,23 zł brutto.

W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog. Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe.


8 komentarzy:

 1. Paulino, czytam, lubię, głosuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. WITAM CIĘ CZULE
  Lubię Cię czytać przypomina mi się mój pobyt w Chicago było to 30 lat temu w/g moich znajomych wszystko się pozmieniało.
  Mam propozycję o ile Ci czas pozwoli odwiedz stadion Chicago Cubs .Stojąc przed głównym wejściem na wysokości przystanku autobusowego możesz pomachać do znajomych w Polsce.Zainstalowana kamera (EARTH CAM) transmituje aktualny obraz i dzwięk.Powiadom znajomych e-mailem o godzinie(różnica czasu)
  Pozdrawiam,życzę wszystkiego co naj,naj,naj w Nowym Roku
  Maciej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Macieju dziękuję za sugestię! Z pewnością skorzystam z tej kamerki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodząc na Chicago Cubs Earth Cam możesz zobaczyć o co mi chodzi i wybrać najlepsze miejsce.Nie wiem gdzie mieszkasz ale od Polakowa to kawałek drogi.
   Maciej

   Usuń

Copyright © 2016 Pamiętnik Emigrantki , Blogger